0252 614 7399
Untitled Document
KURUMSAL
HAKKIMIZDA

Buba İnvest Marina 2008 yılında Fethiye’de yapımına başlanan 2 etap sahil bandı inşatını yüklenici firma olarak alması ile kuruldu. Şirketin merkezi halen Fethiye’de bulunmaktadır.

Buba İnvest Marina kurulduğu günden bu yana, turizm, inşaat, emlak, marina, gıda sektörlerinde yatırımlar yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. 

Kendisi için ilk öncelik olan müşteri güveni ve memnuniyetinin sağlanması doğrultusunda çalışan ve sağlam adımlar atmaya devam eden Buba İnvest Marina, hizmet verdiği tüm sektörlerde en yüksek kaliteyi hedeflemektedir. 

NEDEN FETHİYE 

Çok yakında 2. Etap yakınlarında inşa olacak kruvaziyer limanı her yıl 13 ülkeden 123.000 yolcu kapasiteli cruise gemilerine ev sahipliği yapacak. Fethiye'de çarşıda bulunan Erasta Avm ile bir çok zincir yatırımlar ( Mc Donalds , Burger King, Dominos , Kipa ) ayrıca Koçtaş , Ikea gibi son 5 yılda ticari metrekare birim fiyatlarını %35 arttırdı.

NEDEN BUBA INVEST

Uluslararası standartlarda yapı tecrübesi ve özel malzeme seçimiyle komple bir paket sunan şirket  , yerel hükümetlerce yap-işlet-devret modelinde tercih olunan , finansal açıdan'da kenine yeten bir bünyeye sahip satış sonrası ve ürün/işçilik desteğiylede kiracısının her anında birebir hizmet veriyor.

NEDEN  2. ETAP DÜKKANLARI
  • Rekabet ortamını ortadan kaldıran ruhsatlandırma
  • Mükemmel lokasyon
  • Sınırlı sayıda üniyetle kar payı dengeleme
  • Malzeme seçininde özel itina (bonazi , tik döşeme , ağaç giydirme vs. )
  • Kişiye / Mekana özel tercih serbestiyesi
  • Merkezi konum sebeniyle reklam / promosyona ihtiyaç duyulmaksızın sürekli müşteri akışı